Universiti Teknologi Malaysia Institutional Repository

Items where Year is 1985

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 5.

Article

A. Kadir, Abd. Majid (1985) Penggunaan fungsi Spline sebagai satu kaedah pendekatan dalam geodesi. Matematika, 1 (1). pp. 11-21. ISSN 0127-8274

Abdul Rahman, Ali (1985) Keratan emas. Matematika, 1 (1). pp. 47-58. ISSN 0127-8274

Ahmad, Shamsuddin (1985) Resolvent dan penggunaannya dalam mendapatkan vektoreigen dan nilaieigen suatu spektrum yang diskrit dengan melibatkan usikan bagi masalah tak degenerat. Matematika, 1 (1). pp. 33-46. ISSN 0127-8274

Othman, Abdullah Tahir (1985) Persamaan cirian matriks sekutuan daripada suatu graf kekisi. Matematika, 1 (1). pp. 22-32. ISSN 0127-8274

Razali, Mohamad Rashidi (1985) Perawatan masalah-masalah tirisan oleh persamaan-persamaan Kamiran Anih Cauchy. Matematika, 1 (1). pp. 1-10. ISSN 0127-8274

This list was generated on Sat Aug 23 04:10:12 2014 MYT.